Sistemler KATEGORİSİ

Silikon Giydirme Cephe

Silikon Giydirme Cephe

  02-Mar-2019 Cmt       4882

Strüktürel Silikon Cephe sisteminde dıştan bakıldığında alüminyum profil görülmeyip, cam derzleri 15 mm olarak görünmektedir. Cam paneller arasındaki sızdırmazlık çift EPDM fitil ile sağlandığından, panellerin arasına sızdırmazlık silikonu çekilmez.

Kapaklı Giydirme Cephe

Kapaklı Giydirme Cephe

  02-Mar-2019 Cmt       4420

Kapaklı Giydirme Cephe Sistemi, dış yüzeylerde cam birleşimleri arasında 50 mm ya da daha geniş alüminyum profillerin kullanılması ile oluşturulan cephe giydirme sistemidir. İsteğe göre, çok farklı formlarda projelendirilebilir. Camlar, yatay ve düşey akslarda dışarıdan mekanik olarak baskı çıtaları ile tutturulur.

Yarı Kapaklı Giydirme Cephe

Yarı Kapaklı Giydirme Cephe

  02-Mar-2019 Cmt       4086

Yarı Kapaklı Giydirme Cephe Sistemi, dış yüzeylerde cam birleşimleri arasında 50 mm ya da daha geniş alüminyum profillerin kullanılması ile oluşturulan cephe giydirme sistemidir. İsteğe göre, çok farklı formlarda projelendirilebilir. Camlar, yatay ve düşey akslarda dışarıdan mekanik olarak baskı çıtaları ile tutturulur.

Transparan Cephe

Transparan Cephe

  02-Mar-2019 Cmt       4140

Transparan Cephe Sisteminde camları taşıyan ana strüktür, binanın kullanım amacına uygun, istekler doğrultusunda paslanmaz ya da çelik konstrüksiyondan, ayrıca statik hesapları yapılarak oluşturulan cam kolonlardan ya da gergili çubuk sistemlerinden oluşmaktadır.