Okan Aydın Cephe Mühendisliği, 2013 yılında kurulmuş, giydirme cephe sistemlerinin geleneksel ve çağdaş bütün çeşitleriyle projelendirme, üretim ve uygulama yapan “Cephe Mühendislik” şirketidir.

Giydirme Cephelerde proje dizaynı, tasarım, teknik destek, uygulama ve uygulama sonrası hizmetleri sunuyoruz.
Okan Aydın Cephe Mühendisliği
Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri
Alüminyum Doğrama Sistemleri
Gelecekte, "Okan Aydın Cephe Mühendislik" olarak,

Çözümlerimizin kentsel peyzajları ve yapıları dönüştürmeye devam edeceğiz.

Kendisini ifade eden “Cephe Mühendisi” tanımlamasından anlaşılacağı üzere, cephe projelerinin mühendislik kısmına verdiği önem çok büyüktür ve uzmanlığı bu alanda sürekli en üst seviyede tutar.

Müşterilerimize ve topluma katkıda bulunmak, işimizin özünü oluşturan bir parça olacak. Bizimle birlikte bu heyecan verici yolculuğa katılmaktan gurur duyuyoruz. Gelecekteki başarılarımızı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Transparan Cepheler, Hafif Konstrüksiyonlu Işıklık ve Cam Cepheler, Soğuk Cephe Kaplamalar ve Ofis Bölme konularında faaliyet göstermektedir. Kendisini ifade eden “Cephe Mühendisi” tanımlamasından anlaşılacağı üzere, cephe projelerinin mühendislik kısmına verdiği önem çok büyüktür ve uzmanlığı bu alanda sürekli en üst seviyede tutar
Okan Aydın Mühendislik

Çözüm ortaklarını ve malzeme tedarikçi seçimlerini kaliteden ödün vermez

Okan Aydın Cephe Mühendisliği projelendirme, imalat çizimleri, teknik destek, uygulama ve uygulama sonrası servis hizmetleri vermektedir.
"Okan Aydın Cephe Mühendislik,"

Her proje ve hizmette kaliteyi en üst düzeyde sağlamak için bir dizi sıkı önlem ve süreç uygulamaktadır.