Facede Cladding Systems

  • Doğal Taş Kaplama: Doğal taşlar, genellikle granit, mermer, kumtaşı veya traverten gibi malzemelerden kesilerek yapılan kaplama sistemleridir. Estetik bir görünüm sağlarlar ve doğal bir doku sunarlar.
  • Fibercement Levhalar: Fiber-cement levhalar, çimento, kum ve selüloz liflerinin karışımından üretilirler. Dayanıklı, hafif ve yangına dayanıklıdırlar.
  • Transparan Cephe: Çerçevesiz bir camlama tekniğidir. Yüksek ve geniş açıklığa sahip cephe boşlukları transparan sistem ile rahatlıkla geçilebilir. Aynı zamanda showroom gibi görselliğin önemli olduğu cephelerde, giriş saçaklarında ve ışıklıklarda bu sistemi kullanmak mümkündür. Cephede profil algısının minimize edilmesi amacıyla tasarlanan cephe çözümleridir. Camlar ısı yalıtımlı veya lamine tek cam seçilebilmekte, cam montajı da cam üzerindeki deliklerden aksesuarlar yardımıyla yapılabilmektedir.
  • Kompozit Cephe Kaplama: İki adet alüminyum levha ve arasına düşük yoğunluklu polietilen malzemenin birleşiminden oluşan yapı malzemesidir. Üst alüminyum levhanın boyalı olması ve bu boyanın üstün dayanımına ilave olarak panelin sağladığı ses ve ısı yalıtımı sebebiyle oldukça fazla talep edilen bir malzemedir.